HAKKIMIZDA

21 YILLIK
TECRÜBE

SEZİNOKS, 1996 yılında Fikret SEZER tarafından kurulmuştur.Kalıp ve preslenmiş sac konusunda beyaz eşya, ısıtma ve otomotiv sektörlerine istenilen kalitede hizmet vermektedir.

SEZİNOKS farklı sektörlere yönelik üretim yapmakla birlikte, kalıpçılık geleneğinden kaynaklanan motivasyon ile KALIP üretimini en öncelikli sektör olarak kabul etmektedir. Deneyim ve birikimini teknolojilerle buluşturulmasına özen göstermek bir işletme felsefesidir.

İyi eğitilmiş insan gücüne ve ileri teknolojiye sürekli yatırım yapan firmamız, ürün tasarımı, kalıp tasarımı kalıp üretimi ve preslenmiş sac üretimi işlevlerini son teknoloji ile yapmanın sağladığı kalite ve esneklik sayesinde, sektöründe sürekli artan bir ivme ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

0000000000000000000000000

VİZYONUMUZ

Kalıp ve preslenmiş sac sektöründe sürekli gelişim anlayışıyla teknolojiyi takip eden kuruluşumuz kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı ve sektöründe geleceğin öncü firmalarından olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Firmamız insana ve teknolojiye yatırım yapan çözüm odaklı yaklaşımıyla tam zamanında, yüksek kalitede üretim yaparak müşterilerinin isteklerine etkin cevap verebilen bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır